UT22A0L00000N0A
(0)
Gratis frakt.
Upp till
−7%
för proffs.
Se mer
Köp nu och få det mellan
18
och
19 maj
Fri expressleverans
Få
+1 575 Sumis
för att köpa den här produkten
Lägg till i kundvagn
Mer om produkten
Information om Galletti UTN 22A kanalfläktkonvektor med 2 rör, 9,4 kW kyla / 8,7 kW värme