Galletti UTN 22A kanalfläktkonvektor med 2 rör, 9,4 kW kyla / 8,7 kW värme med referens UT22A0L00000N0A från GALLETTI
GALLETTI
Galletti UTN 22A kanalfläktkonvektor med 2 rör, 9,4 kW kyla / 8,7 kW värme
REF
UT22A0L00000N0A
(0)
Gratis frakt.
Upp till −7% för proffs. Se mer.
Köp nu och få det mellan 18 och 19 maj
Fri expressleverans
+1 575 Sumis för att köpa den här produkten
Mer om produkten
Information om Galletti UTN 22A kanalfläktkonvektor med 2 rör, 9,4 kW kyla / 8,7 kW värme