Galletti UTN 19A kanalfläktkonvektor med 2 rör 7,7 kW kyla / 7,5 kW värme med referens UT19A0L00000N0A från GALLETTI
GALLETTI
Galletti UTN 19A kanalfläktkonvektor med 2 rör 7,7 kW kyla / 7,5 kW värme
REF
UT19A0L00000N0A
(0)
Gratis frakt.
Upp till −8% för proffs. Se mer.
Köp nu och få det mellan 18 och 19 maj
Fri expressleverans
+1 284 Sumis för att köpa den här produkten
Mer om produkten
Information om Galletti UTN 19A kanalfläktkonvektor med 2 rör 7,7 kW kyla / 7,5 kW värme